Halı yıkamacılar için halı şampuanı tavsiyesi

Biz halı yıkamacıların gerçekten kanayan yarası iyi temizleyen, temizlese bile halıyı parlatmayan, canlılık ve yumuşaklık sağlamayan eski tip halı deterjanları ile uğraş vermemizdir. Müşterileri idare etmek, personeli ayakta tutmak, araç giderleri, vergi sigorta gibi mali giderlerle uğraşmaktan bıktığımız için halı şampuanı ile uğraşmak istemiyoruz ve yeniliğe gerçek anlamda açık değiliz. Bir halı şampuanında çok bir şey beklemiyoruz.
Ben kendim 2004 yılından beridir bu sektördeyim, kendi halı yıkama tesisimi 2007 yılında kurdum. Piyasada bildiğiniz gibi bir çok halı şampuanı gibi bende ortalama o ürünleri kullandım. Macera aramak istemiyordum evet bu doğru. Halı şampuanına hipo ilavesi ediyorduk. Ben işin başında olmadığımda elemanlarımın halıları hipoyu halı şampuanına fazla koyarak yaktığına çok kez rastladım ve artık uğraşmak istemiyordum.
İnternetten bir çok firma ile görüştüm. Ben numuneci, numune ile geçinen bir halı yıkamacı değilim. Karakterime de yakıştırmıyorum. Herkesin evi, rıskı, ailesi var. Bunları düşündüm hep. 3-4 firma ile bu şekilde temas kurup küçük 10 Kg ambalajlarda ürünlerini satın aldım. Bilenen markaların aksine güzel sonuçlar aldım. Limprox halı şampuanı ile halılarımı yıkadım. İyi temizlik sağladı, parlak, canlı ve yumuşaklık sağlayan bir halı deterjanı olduğunu kanıtladı gerçekten. Bu konuda değerli meslektaşlarım halı yıkama firmalarına yardımcı olmak için bu yazıyı yazdım. Dürüst, işini hakkı ile yapan, namuslu firmaları ayakta tutmak gerek. Bu firma ile 1 seneden fazla çalışıyorum. Kendilerine gerçekten güvendiğim için vaktimi bu yazıya harcadım. Sakaryada bir çok meslektaşım beni bilir ve bu yazıyı yazacağımı kendilerine bildirdim. Onlarda kullanmaya başladılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.