Cumhur ittifakı konusundaki yorumunuz

Fikri Admin sormuş 3 hafta önce

2019 yılında yapılacak olan Başkanlık seçimi ile ilgili Ak Parti ve MHP arasında anlaşmaya varılarak birlikte hareket etme kararı alındı. İki partinin yaptığı bu ittifakın adı Cumhur İttifakı olarak adlandırıldı. Bu ittifakla iki parti güçlerini birleştirip şu ana kadar ki en yüksek oy oranı ile Başkanlık seçimini kazanmak istiyor. Bazı kesimler bu ittifakın iki parti içinde olumsuz olacağı iki partininde oy kaybı yaşayacağını söylüyor bazıları da bunun tam aksine bu ittifak ile iki partininde kendini garantiye alarak MHP nin baraj sıkıntısı yaşamayacağını AKP nin de oyunu arttırarak başkan adayına daha rahat seçimi kazandıracağını düşünüyor. Peki ya sizin bu konudaki görüş düşünce ve önerileriniz nelerdir.


mstorelep cevapladı 6 gün önce

Компания http://mstore-nn.ru/ – MachineStore обеспечивает производственные, строительные и торговые организации, а также домашних мастеров разнообразным инструментом, технологической оснасткой, сварочным оборудованием, бензомоторной техникой. Ассортимент предлагаемой нами продукции постоянно расширяется и на сегодняшний день составляет свыше 5000 наименований инструмента.
Всегда в наличии:
http://mstore-nn.ru/silovaya-tehnika/benzinovye-generatory/generator-benzinovyy-invertornyy-otkrytogo-tipa-redverg-rd-ig6100he.html – Генератор бензиновый инверторный открытого типа RedVerg RD-IG6100HE

Cevabınızı Yazın

11 + 0 =